Joeri Bal
Joeri Bal

Joeri Bal

Vennoot

joeri@heem.be

Biografie

Joeri Bal

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam dolor lacus, sodales ac massa nec, vulputate tempor libero. In in nunc ut odio ullamcorper venenatis id sed augue. Mauris eget sem aliquam, fermentum metus vitae, dapibus nibh. Ut lobortis egestas congue. In posuere velit vel nisl tincidunt, non mattis augue sagittis.

Aenean mattis at enim ac facilisis. Sed dui eros, pretium eget sapien adipiscing, dictum molestie tortor. Aenean consequat accumsan est id vestibulum. Phasellus vulputate tellus ante, ac convallis erat sagittis et.

Nulla id risus sed quam vestibulum blandit.

Koen Lizen
Koen Lizen

Koen Lizen

Bestuurder

koen@heem.be

Gert Cowé
Gert Cowé

Gert Cowé

Vennoot

gert@heem.be

Maarten Coppens
Maarten Coppens

Maarten Coppens

Projectopvolging

maarten@heem.be

Sophie Voorspoels
Sophie Voorspoels

Sophie Voorspoels

Communicatie en events

sophie@heem.be

Barbara Poppe
Barbara Poppe

Barbara Poppe

Communicatie en events

barbara@heem.be

Gwen Malfeyt
Gwen Malfeyt

Gwen Malfeyt

Sales en marketing

gwen@heem.be

Geert Hulselmans
Geert Hulselmans

Geert Hulselmans

Groepscoaching

geert@heem.be

Tom Dierckx
Tom Dierckx

Tom Dierckx

Groepscoaching

tom@heem.be